Bryły kamienne i łupki skalne

Bryły kamienne i łupki skalne,dobrze komponują się na skalniakach ogrodowych i pełnią funkcję ozdobną. Są to surowe bloki sklane o zróżnicowanej wielkości. Można je wykorzystać do budowy murków ogrodowych, oczek wodnych i nieregularnych krawężników.W kontakcie z wodą, kolor kamienia pieknie się uwydatnia.

Galanteria ogrodowa

Ogród jest miejscem, które daje nam wielkie pole do popisu dla naszej wyobraźni. Jest przedewszystkim miejscem dla roślin , ale warto wprowadzić do niego dodatkowe elementy ozdobne, takie jak rzeźby ogrodowe, donice , lampy . Mozna również wprowadzić wyroby betonowe, które np. świetnie imitują kamień lub drewno.

 

Grys i kora kamienna

Grys ozdobny i kora kamienna to kruszywo,występujące w wielu kolorach i kilku frakcjach (2-8mm ; 8-16mm; 16-22mm i 11-32mm).
Kamień ten można wykorzystać do aranżacji ścieżek ogrodowych, klombów i opasek wokół domu.

Kostka

Kostka granitowa to materiał,wykorzystywany do budowy trwałych nawierzchni (podjazdy, chodniki, murki oporowe). Materiał ten cechuje się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. W ofercie posiadamy kilka rozmiarów kostki:

-4x6 cm

-7x9 cm

-8x11 cm

-15x17 cm

-15x17x5 cm

-20x40x10 cm

Okladzina i płytki tarasowe

Okładzina kamienna znajduje szerokie zastosowanie jako dekoracja ogrodzeń, całych elewacji i tworzenie ścieżek ogrodowych. Oferowany przez nas materiał jest odporny na mróz i zmienne warunki pogodowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo również kamienne i betonowe płyty tarasowe.

Otoczaki

Otoczaki to kamienie o obłym kształcie , bez ostrych krawędzi. Jest to kamien wygładzony pod wpływem działana wody lub toczony w specjalny urządzeniach. Otoczaki są wykorzystywane jako materiał dekoracyjny do ogrodu ( opaski wokół domu i przy ogrodzeniach), w parkach czy skwerkach. Niektóre z nich np.żwir rzeczny ma zastosowanie jako drenaż ogrodowy(odwodnienie ziemi)

Węgiel kamienny

W okresie jesiennym i zimowym prowadzimy sprzedaż węgla i Ekogroszku.

Węgiel sprowadzany jest tylko i wyłacznie z Polskich kopalni.

Obecnie w sprzedaży mamy Ekogroszek z kopalni "Wesoła" i węgiel orzech II z kopalni "Wujek"

Na życzenie klienta węgiel pakujemy w worki-max 30 kg.

Cena za tonę Ekogroszku-950 zł

Cena za tonę pakowanego Ekogroszku- 1016 zł

Cena za tonę węgla- 985 zł

Cena za tonę pakowanego węgla - 1051 zł